לבייסיק סמארטפון למבוגרים אלפי לקוחות מרוצים מכל קצוות הארץ. אין דבר המשמח אותנו יותר מאשר לקבל מכתבי תודה מלקוחות מרוצים ומבני משפחתם, המספרים לנו איך הפך בייסיק סמארטפון למבוגרים לחלק בלתי נפרד מחייהם, חיבר אותם מחדש למשפחה ולחברים ותרם לתחושת הביטחון והעצמאות שלהם.

יש כזה לסבתא שלי בת ה 92 לא יאמן איך זה שינה את חייה. סוף סוף מקבלת תמונות של הנכדים והנינים, נותן לה ביטחון: פשוט מאוד להוציא שיחות, כפתור שיחת חירום לאחיות בבית אבות. כל בוקר גולשת בynet. פשוט כיף. ושירות מדהים וסבלני. תודה!‎"

גיא בירנברג, קריית אונו

רכשתי את המכשיר לאחר היסוסים רבים ,התלבטתי האם באמת יענה על צרכיי ? להפתעתי ושמחתי אני יותר משמחה על הרכישה .המכשיר נוח לשימוש ויום יום אני לומדת עליו עוד ועוד. המסך גדול ומאיר עיניים, המעברים נוחים ואפילו הגעתי לצילום סלפי ראשון שלי. חייבת לציין לטובה את העומדים מאחוריי המכשיר אסף ויפית שהגיעה להדרכה אישית בביתי. מודה לכם מעומק ליבי וממליצה לכל הספקנים למיניהם לרכוש את המכשיר .לאיכות חיים משופרת ומלאת צחוק ושמחה בתמונות הנכדים.

רבקה אהרונוביץ

מרוצה!!! וממליצה!!!! בייסיק סמארטפון מתאים לכל המבוגרים שמרגישים צעירים! סמארטפון עם תוכנת הבייסיק. הממשק ידידותי, מותאם ונוח: האותיות הספרות ותמונות הפעילויות השונות גדולות וברורות, אין מסך שבורח, הכל בלחיצת אצבע ואין מקום לטעויות. לא פחות חשוב יש מערכת טכנית תומכת לכל בעיה לכל שאלה שעונה בסבלנות לכל פנייה טלפונית. מאחורי הבייסיק יש עם מי לדבר, לשאול ולהתקדם הלאה בטכנולוגיה התקשורתית החדשה. עם בייסיק אנחנו לא "מאחורי" הילדים/הנכדים אנו בשורה אחת איתם. יישר כוח למפתחי התוכנה - גאווה ישראלית!! זה שלנו!!!

חנה אברהמי, חולון

1 2 3