הדרכה אצלך בבית

נציג שירות של בייסיק סמארטפון למבוגרים יגיע אליך הביתה, ילווה אותך בפתיחת הסמארטפון החדש, יתקין את כרטיס ה SIM ויוודא תקינותו, יעביר עבורך את אנשי הקשר מהמכשיר הישן לסמארטפון החדש וייתן לך הדרכה כוללת על תפעול בייסיק סמארטפון למבוגרים שרכשת כך שתוכל להתחיל וליהנות ממגוון האפשרויות שבמכשיר.

הכל בשביל שיהיה לך נוח.

עדכוני תוכנה שוטפים

אנו שוקדים באופן קבוע על פיתוחו של בייסיק סמארטפון למבוגרים ועל השקת שירותים ותכונות חדשות שיעשירו את חווית השימוש בו. מפעם לפעם אנו מוציאים עדכון לתוכנת ההפעלה של בייסיק סמארטפון למבוגרים, עדכון שיגיע באופן אוטומטי אל מכשירך מבלי שתידרש לעשות פעולה כלשהי.

הכל בשביל שתהיה מעודכן.

קרובים יותר מתמיד - האפליקציה לבני המשפחה

בייסיק סמארטפון למבוגרים מביא את הקדמה לא רק אליך כי אם גם לבני משפחתך. באמצעות אפליקציה ייעודית יכולים בני המשפחה הקרובים אליך לקבל מידע אודות בייסיק סמארטפון למבוגרים ולבצע עבורך פעולות תמיכה בסיסיות. עם רכישת בייסיק סמארטפון למבוגרים ניתן להגדיר מי מבני משפחתך יוכל לקבל מידע לגבי המכשיר, ומאותו רגע יוכל אותו בן משפחה לדעת היכן נמצא המכשיר, מה מצב הסוללה שלו ואפילו יוכל לסייע לך בהגדרת איש קשר חדש, כל זאת באמצעות שליטה מרחוק, בקלות ובנוחות.

הכל בשביל המשפחה שלך.

גיבוי אנשי קשר

אנשי הקשר בבייסיק סמארטפון למבוגרים מגובים בשרתי החברה וניתנים לשחזור בלחיצת כפתור במקרה הצורך. החלטת להחליף כרטיס סים או חלילה נחבל המכשיר כתוצאה מנפילה? אין בעיה, אנו נשלח אליך את קובץ הגיבוי ואף נתקין אותו עבורך במכשיר בייסיק סמארטפון למבוגרים חדש.

הכל בשביל השקט הנפשי שלך.

ביטוח

בייסיק סמארטפון למבוגרים הינו מכשיר מתקדם שעלות תיקונו, במקרה של שבר או נזק אחר, עלולה להיות יקרה. לכן יצרנו במיוחד עבור לקוחות בייסיק סמארטפון למבוגרים פוליסת ביטוח מורחבת למקרה של שבר בגוף המכשיר, שבר במסך או נזקים אחרים.

הכל בשביל שלא תדאג.

מוקד תמיכה מורחבת

בייסיק סמארטפון למבוגרים פותח בפניך עולם חדש ורחב של אפשרויות. לפתע פתאום אתה יכול להשתמש בגוגל, ב waze, ב whatsapp ובעוד מאות אלפי אפליקציות, לקבל ולשלוח תמונות בקלות ובמהירות, לבצע שיחות וידאו עם בני המשפחה ועוד כהנה וכהנה אפשרויות שונות. אנו מבינים שעושר האפשרויות עלול להעלות שאלות לגבי אופן השימוש בהן ולכן הקמנו את מוקד התמיכה המורחבת, שבו נציגינו המקצועיים יענו לך על כל שאלה, יסבירו, ידגימו ואף, באמצעות השתלטות מבוקרת מרחוק, יוכלו לבצע עבורך פעולות בבייסיק סמארטפון למבוגרים שרכשת.

הכל בשביל שיהיה לך פשוט וקל.